Index ¦ Archives ¦ Atom

szlachcic.pl - szlachta internetowa

My ci nadamy tytuł szlachecki, zrobimy herb. Fajnie, nie?

image0

Target

'''Do kogo kierujemy ten pomysł?'''

Do ludzi którzy chcą być lepsi, inni, bardziej fajni.

Opis pomysłu

Ludzie od dawien dawna zawsze chcieli być lepsi, chcieli czymś się wyróżniać. Kiedyś taką rzeczą było szlachectwo, wynikające albo z czynów, albo z urodzenia. Kurde, nawet teraz w anglii ludzie dostają szlachectwo.

My straciliśmy możliwość otrzymywania takiego szlachectwa, wraz z końcem ery nierówności i monarchii. Jednak, przecież to nie może odebrać nam możliwości otrzymywania szlachectwa.

A co najważniejsze - i to przyszło do głowy dopiero przed chwilą - szlachectwo daje przywileje - jakie nasze szlachectwo dawało by przywileje ? TRZEBA WYMYŚLIĆ.

Na stronie za pomocą kurde formularza, było by można sobie wyklikać szlachectwo, certyfikat, herb. A za kasę można by to dostać bardziej profesjonalnie, np. zostawiajac imie i nazwisko, nic nie wyklikiwać i tym podobne. A co za tym idzie, dostawało by się honory i przywileje, nie wiem dokladnie jakie, to jest jeszcze do przemyślenia odpowiedniego, ale wszystko przed nami.

Taka strona była by po prostu takim zapełnieniem pustki dla pewnych ludzi którzy potrzebują atencji, jakiegoś zewnętrznego ulepszenia, co ta nasza strona by dawała.

Nietrudno taką strone zrobić, trochę powymyślać, później tylko zapewnić przywileje.

Można by to w stronę jakiegoś portalu społecznościowego popchać, albo coś takiego, ale to wszystko do przemyślenia.

W początkowej fazie, pomysł ten był połaczony z grą powierzchniową, że to szlachta by walczyła między sobą, aleeeeee, to by tylko zarówno utrudniało gre która miała być prosta, aaaa w mojej głowie zaświeciło to jako osobny pomysł.

SWOT

Siły

* będziemy dawali ludziom możliwość bycia lepszym i wyjątkowym i damy im przywileje

Słabości

* "ale co mi po jakimś gównianym internetowym szlachectwie?"

Możliwości

* przykleić się do jakiegoś portalu społecznościowego (grono, NK) i czerpać zyski z tego

Zagrożenia

* brak zainteresowania

© Piotr Lemiesz.