Index ¦ Archives ¦ Atom

Motywacja kluczem sukcesu.

Pamiętam, jak zakładając tego bloga miałem założenie - codziennie jedna notka.

Nie da się tak w pojedynkę. Pozatym siejąc ziarno motywacji do myślenia, zacząłęm zbierać plony. Coraz więcej pomysłów przychodzi do głowy, jedne są lepsze drugie gorsze, ale wszystkie potrzebują motywacji.

Tak jak pisałem ostatnio, zajmuję się dużą liczbą rzeczy. Obiecuje jednak że nic nie zaniedbam. Czytam ciekawą książkę, która mówi że najgorsze co można zrobić to zapomnieć o motywacji, zapomnieć o celach.

Zgadzam się z tym absolutnie, i teraz w głowie cały czas każdy pomysł pielęgnuje jakby był jedyny sam samotniutki, szlifując, głaszcząc go do perfekcji.

Oprócz motywacji do działania, jednak nie zapominam o samym działaniu. Cały czas coś działam, małymi kroczkami. Nie wiem jak osiągnąć większą przyśpiechę, najlepiej było by w kilka osób...

Ale wracając do sedna.

Cieszę się że się dużo dzieje, rozpędza się machina, narazie nie chce mnie zrzucić z siebie, i mam nadzieje ze tak dlugo będzie.

Jak tylko ten rozpęd przełoży się w działanie widoczne dla Was, napewno powiadomie, dużo rzeczy jest w fazie głebokiego alpha, lub zaawanosowanego planowania.

Zatem sobie i Wam życzę dużo pozytywnej motywacji i dobrego sukcesu, i żeby wszystko co robimy nam się udawało.

Pozdr, pl

© Piotr Lemiesz.