Index ¦ Archives ¦ Atom

Mam konto na Twitterze.

A co to ten twitter? To po prostu stronka, gdzie można w 5 minut założyć konto, na które można wypisywać krótkie (jak SMS) wiadomości, które od razu pojawiają się na stronie.

W ramach eksperymentu i ja założyłem sobie konto na twitterze. Prosty proces kilku kliknięć. Nie to żebym zamierzał tam się przenosić, o-nie! Jednak czasem chcę umieścić linka, albo naprawdę krótką wiadomość, a tu nawet nie ma jak tego zrobić. Możliwe że nawet założę na blipie, żeby też powiększyć dostępność do różnych ludzi za pomocą krótkich wiadomości.

Profil dostępny pod adresem https://twitter.com/piotr_lemieszwięc zapraszam do czytania i oglądania. Nie zamierzam tam tracić czasu zbyt wiele, po prostu to najprostsze miejsce do umieszczania treści. Po prawej stronie jest ładny panelik który wyświetla 10 ostatnich wiadomości, więc nawet nie trzeba nigdzie zaglądać, bo można przeglądać tutaj na stronie te wiadomości.

Jestem też blisko postanowienia sobie 1 wpisu dziennie na mikroblogu, ale nie wiem czy mi sie uda. Zobaczymy, jeszcze tego sobie nie obiecuje.

Zatem, jeszcze raz, zapraszam tam też do czytania, czasem można będzie znaleźć tam ciekawe artykuły, którymi będę chciał się podzielić.

© Piotr Lemiesz.