Index ¦ Archives ¦ Atom

"Alchemia manipulacji" Bandler, La Valle #26/2010

Półmetek. 26 książek na pół roku. Idealnie dopasowuje się do planu. Teraz już z górki, raczej uda mi się, a najwyżej, będę hakował krótkimi książkami :)

Wracając...

Źródło książki

image0Ostatnia właściwie książka z mojej krótkiej biblioteczki. Po przeczytaniu idzie do biblioteki jako dar :P

Powód wyboru akurat tej książki

Tajemna siła manipulatorstwa mnie zawsze interesowała. Jednak ta książka o manipulowaniu nie jest, to poradnik jak zostać super mega hipnotycznym NLP sprzedawcą. Chciałem się dowiedzieć, jeszcze forma podczas szybkiego skanowania w księgarni bardzo mi odpowiadała.

Treść książki w kilku słowach

Po krótce, jest to strumień świadomości Bandler'a. Porusza on różne ciekawe pomysły sprzedażowe, które jednak sprowadzają się do tego aby pokochać swój produkt, i rozkochać w nim klienta.

Co Mi dała ta książka?

Przede wszystkim, książka dała mi obraz, jak to czuje urodzony sprzedawca, jak powinien czuć. Też otwarte koncepcje na świat autorów, i wtrącenia życiowych myśli, nie tylko wskazań co jak i gdzie.

Książka w ani jednym miejscu nie daje prostego przepisu zrób tak i tak, a będzie super. Wręcz odwrotnie, wszystko jest odpowiednio ukryte, ale mądra osoba wyciągnie z tego odpowiednie wnioski.

Stąd książkę polecam dla wszystkich, nie tylko dla sprzedawców, ale dla nich w szczególności, aby zrewidowali swoje podejścia, i myśli.

© Piotr Lemiesz.